Blog

Hledáte běžný úvěr s ručením nemovitostí? Potřebujete peníze využít soukromě? Chcete si je půjčit od nebankovní společnosti? V tom případě musíte hledat mezi nebankovními hypotékami. Hypotéka bez registru totiž znamená podnikatelský úvěr, takže pod tímto názvem si mohou hypotéku sjednat pouze podnikatelé, živnostníci, firmy a podniky.

Pro běžné občany jsou připravené nebankovní hypotéky s rychlým vyřízením a nízkou úrokovou sazbou jako v běžné bance. Navíc se zcela jednoduchými podmínkami. Musíte mít nad 18 let věku, být tedy právě způsobilý a vlastnit nemovitost nebo dát do zástavy nemovitost třetí osoby, která s Vámi vstoupí do smlouvy. Nebankovní hypotéky se dají vyřídit i za předpokladu, že máte záznam nebo dokonce dluhy či exekuce, jenom se nehledají pod názvem hypotéky bez registru.

noviny business

Hypotéka bez registru znamená podnikatelský úvěr. Co může poskytnout? Jaká procenta z nemovitosti? Většinou jde o hodnotu maximálně 70% z hodnoty nemovitosti. Vždy se vše vypočítává dopředu. Provede se ohodnocení nemovitosti a pak získáte procenta formou úvěru. Ručíte tedy nemovitostí. Jednat se může o jakoukoliv nemovitost jako je dům, komerční objekt nebo i pozemek.

tablet

Získané finance můžete při podnikání použít jakýmkoliv způsobem. Můžete s nimi uhradit dluhy a exekuce nebo hradit běžné výdaje ve firmě, nakupovat majetek a mnoho dalšího. Záleží na konkrétních potřebách daného živnostníka, podniku nebo firmy.

Tolerovat se dají záznamy v registrech i dluhy. Ani podnikatelům se občas nevyhnou, ovšem i takové věci lze tolerovat. Nemusíte se dopředu obávat žádného placení, předem se nic neplatí. Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti. Nízká úroková sazba je samozřejmostí. Podmínky jsou zcela jednoduché, nečeká Vás žádné dlouhé papírování. Vše může být vyřízeno do 24 hodin, a to v případě, že subjekt dodá veškeré nutné, základní podklady.