Blog

Dostali jste na víkend vnoučata a přemýšlíte, jak byste je mohli co nejlépe zabavit tak, aby se spolu s vámi ani na chvíli nenudily? Chcete jim dopřát maximum zábavy a pohybu, ideálně na čerstvém vzduchu? A přejete si, aby na zážitky s vámi vaše vnoučata mohla ještě dlouho vzpomínat? Tak už neváhejte ani minutu a rezervujete si svůj pobyt spolu s vašimi vnoučátky v dětském parku kousek od Prahy. Uvidíte, že z pobytu zde budete nadšeni.
stavební bloky stavebnice

A skvělá zpráva pro vás bude jistě i to, že v parku o úctyhodné rozloze se nachází dostatek zábavy na celý den, klidně se zde budete moci vracet opakovaně. Čeká zde na vás celá dlouhá řada atrakcí, které děti bezvýhradně milují, ať už je to dovádění s vodou, jízda na šlapacích autech či střelba z luku. A to je pouze krátký výčet toho, co zde na vás čeká. V tomto dětském zábavním parku si totiž zaručeně každý najde tu pravou zábavu pro své děti, ale také pro sebe. Takže se můžete těšit na to, že se zde parádně budou bavit nejen vaše ratolesti, ale spolu s nimi také i vy.

Dostat se na místo není vůbec složité. Celý areál se rozkládá kousek od Prahy, se kterou ho pojí hustá síť veřejné dopravy, a samozřejmě je zde k dispozici i rozlehlé parkoviště. To jediné, na co byste si měli dát pozor, je to, že počet míst v parku je omezen na pět set osob, což je známkou toho, že provozovatelům areálu záleží na tom, aby se zde všichni parádně bavili a nemuseli čekat v dlouhých frontách. Takže pokud chcete mít své místo jisté, tak není nic jednoduššího, než si svůj pobyt zarezervovat na webových stránkách parku. Třeba tak zjistíte, že se právě ve váš zvolený den koná nějaká speciální akce, díky které ušetříte na vstupném anebo zažijete ještě více zábavy.
mýdlové bubliny od holčičky

Každopádně je jisté, že na tomto místě se vy ani vaše vnoučata nebudete ani na minutu nudit a vždy se sem budete rádi vracet. Třeba kdykoli, kdy dostanete na starost hlídání.