Blog


Jak posílit přirozenou erekci přirozeným způsobem, aniž bychom museli užívat známé přípravky, tolik proklamované v médiích? Jde to vůbec dnes ještě bez Viagry či Sildenafilu bez receptu? Budete možná překvapeni, ale samozřejmě, že jde. Viagru k životu vůbec nepotřebujete. Stačí jen vědět, jak navrátit svému životu pravou přirozenost a vyměnit ji za nefunkční negativní modely a vzorce chování.

Jídlo a pití – dvě docela obyčejná slůvka, a přesto na nich váš život doslova visí. Pokud ještě nenakupujete v prodejnách se zdravou výživou a sázíte na běžné markety, napravte to, dokud je čas. Nevhodné potraviny a nápoje vás vyprovodí na hřbitov velice brzy, možná dříve, než si myslíte.

milenci v objetí

Mobil a TV – chcete-li někomu ublížit, kupte mu televizi a mobil. Zdá se vám toto jako humor? Pak si uvědomte, kolik lidí je závislých na pasivní formě zábavy a nežije přirozeným tvořivým životem. Čím více se zbavíte https://www.knihydobrovsky.cz/trenink-vezne-2-22193482 závislosti na těchto předmětech a digitalizaci, tím lépe pro vás.

partneři u moře

Dejte sexu vyšší prioritu – právě mobily, sociální sítě, televizní vysílání a podobné virtuální komunikační záležitosti ukrajují čas a prostor nejen sexualitě, ale i dalšímu přirozenému chování. Lidé dnes nemají na nic čas, chodí málo do přírody, namísto osobního kontaktu si mejlují nebo telefonují. Napravte to, buďte s přáteli ve fyzickém propojení častěji a mobil používejte jen výjimečně. Uvidíte, že se to projeví i na vaší chuti na sex a erekci.

Proměňte sex na jednu velkou erotickou masáž – sex, to není jen soulož, ale i předehra. Věnujte se partnerce důkladněji, nejlépe formou masáže. Nemusí se vůbec dotýkat genitálií, bohatě postačí, když budete laskat tváře, pokožku ve vlasech, záda, jemně bříško a stehna a důkladněji promasírujete bosá chodidla – tam je mnoho citlivých nervových vláken, která mohou přivodit i orgasmus. Věnujte se chodidlům v rámci předehry i samotného sexu, vyložte si je na prsa či na ramena a dopřejte partnerce jejich jemnou masáž bříšky prstů či vaším jazykem i při penetraci penisu do vagíny.