Blog

Velká většina lidí se v případě nutnosti půjčit si peníze se obracet na banky. Jenže dnešní úvěry u bank nemusí být zrovna ty nejvýhodnější. Pokud pomineme to, že musíte dorazit na pobočku, že musíte mluvit s nepříjemným bankovním úředníkem a že vyřízení většinou trvá opravdu dlouhou, tak nemůžeme pominout fakt, že velká část žadatelů neprojde sítem bankovních požadavků a jejich žádosti bývají zamítnuty a také konečné podmínky a samozřejmě úroky a poplatky jsou dosti vysoké.

hračka

Naproti tomu Vám naše nebankovní společnost nabízí velmi výhodnou hypotéku bez příjmu, kterou nemusíte využít jen jako půjčku na pořízení bydlení, ale také je výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr či dokonce než podnikatelský úvěr, a právě díky tomu, že jde o půjčku amerického typu, tedy o půjčku bezúčelovou, tak ji můžete vlastně využít, na cokoliv zrovna potřebujete. Právě proto bývá skvělým řešením dokonce i pro exekuce.

peněženka

Jak jste již jistě pochopili, k naší hypotéce bez příjmu nemusíte dokládat naší společnosti Váš příjem, u nás totiž nerozhoduje, kolik vyděláváte. Také nezdržujeme schvalovací proces prohlížením bankovního či nebankovního registru, nezajímá nás, jak jste spláceli předchozí půjčku nebo jestli dokonce nemáte na účtu exekuci. A právě díky těmto našim výhodám je vyřízení naší půjčky tak snadné a rychlé a peníze můžete mít na účtu už do čtyřiadvaceti hodin.
Samozřejmě tím ale výhody naší hypotéky bez příjmu nekončí. Samozřejmě, že Vám nabízíme i stejně výhodný úrok jako banky u těchto druhů úvěrů, možnost nízkých splátek a splatnost až na třicet let. Kromě toho po Vás nepožadujeme žádné platby předem ani žádné nesmyslné poplatky a to dokonce ani za předčasné splacení úvěru. Jak tedy vidíte, naše hypotéka bez příjmu je dokonalým řešením Vašich finančních problémů.