Blog

Posloucháním hudby si můžete zlepšovat náladu, ale dokážete si ji tímto i zhoršit. Mnoho kapel zpívá smutné a hluboké texty, někteří jednoduché, taneční, veselé. Jsou tu i kapely a zpěváci, kteří mají naprosto své, originální zpracování. Budete si u klipů říkat buď, co se to asi děje lidem v hlavě, nebo oceníte zajímavý, případně ironický text.
 zpěvačka karaoke
LITTLE BIG
Ruská kapela, která si poměrně rychle vydobyla místo na žebříčku hudebníků. Kapela má nejen zajímavý, občas se může zdát i nicneříkající, text, ale také nápadité videoklipy. V roce 2018 se rozšířil tanec, který kapela vytvořila ke své písni. Často jej tancovali mladí lidé na videích, nebo dokonce na plesech.
 
POKÁČ
Ačkoliv se tento český písničkář nerozvinul tolik, kolik by zasloužil, jeho texty stojí za to. A můžeme jen doufat, že bude pouze stoupat a bude známý po celé republice. Texty si vymýšlí sám. Většinou naráží na jistou situaci, která je ať už politicky zaměřená, nebo pochází z každodenního života. Můžete si vyslechnou například píseň o pornu, o frontách na poště, nebo Faux pas.
 
BIG SHAQ
Abychom zabrousili pokaždé do zcela jiné kategorie, máme tu rappera, který vytváří hudbu známou po celém světě. Písničky jsou staré, ale největší oblíbenosti se dočkal teprve před nedávnem. Má z části poměrně normální videoklip, který však koresponduje s písničkou, což je právě to, co mu dodá na originalitě. Například je známá Mans not hot, nebo Man can‘t dance.
 youtube na iphone
Věřte, že při poslechu těchto interpretů se budete cítit mnohem lépe, jen možná lehce zmatení. Stále jsou tito interpreti, nezávisle na podivnosti jejich tvorby, velmi kvalitními a uznávanými tvůrci.  A pokud jste naopak v tuto chvíli smutní, věřte, že byste si měli poslechnout spíše tyto veselé písně, jelikož podporovat smutek ve své mysli není zdravé. Můžeme tedy říct, že něco podobného kladně přispěje vašemu zdraví.