Blog

Na nápad že se dá k Vánocům darovat zážitek mne přivedla kdysi jedna (nechám na vás, jestli povedená či ne), reklama, kterou jsem zaslechl při procházení obchodů v nákupním centru. Zněla asi takto: „Darujte tchýni pobyt ve lví kleci!“.  Tenkrát jsem se tomu od srdce zasmál. Pak mi ale došlo, že darování zážitku může být opravdu tím ideálním a originálním dárkem k Vánocům.

sportovní veterán

Vybírejte pečlivě.

Určitě nikomu nebudete darovat výše uvedený dárek. Ostatně, pochybuji, že jej nějaká Zážitková agentura nabízí. Darujte vždy něco, co je obdarované osobě blízké. Výběr je obrovský.

Manželce či přítelkyni můžete věnovat například tzv. Glamour focení. Jde o focení, na kterém zkušený fotograf vyhotoví profesionální fotografie, které budou za pár desítek let pro ženu jistě krásnou vzpomínkou na její krásu. A nejde jen o focení. Je to vlastně balíček služeb. Začne se kadeřníkem následuje profesionální vizážista a nakonec fotograf. Fotky tváře i celé postavy v lehce dráždivém oblečení. Fotky jsou retušovány a jsou tak zakryty případné drobné vady na kráse.
paragliding

Svému mužskému partnerovi jistě uděláte radost zakoupením jízdy v supersportovním automobilu. Řekněte, které srdce muže by nezačalo bít vzrušením, kdyby jeho ruce svíraly volant a šlapaly na plynový pedál Ferrari? Věřte, že si to užije a bude o tom hodně dlouho vyprávět kamarádům u pivečka.

U darovaných zážitků záleží na tom, jak svého partnera dobře znáte. Jestli víte o jeho i tajných snech. V dnešní době není problém zakoupit v podstatě jakýkoliv zážitek. Musíte jej ale přizpůsobit možnostem partnera, jeho schopnostem i dispozicím. Asi těžko uděláte radost svému muži, který trpí těžkou nadváhou, vysokým tlakem a závratěmi, když mu koupíte let na paraglidingu.

Víte jaký je největší hit mezi darovanými zážitky? Je to překvapivě zážitek pod názvem: „Den bagristou“. Další zajímavé zážitky? Let balonem, létání ve vzduchovém tunelu, nebo jízda na popelářském voze.