Blog

Dáváte i vy přednost aktivnímu životnímu stylu? V tom případě musíte vědět, že je výběr oblečení tou první záležitostí, které musíte věnovat veškerou vaši pozornost. Nestačí se pouze jen zdravě pohybovat a užívat si sport tak, abyste se cítili a vypadali dobře, ale je nutné mít na paměti, že i správně zvolený oděv, vám k vaší formě pohybu přidá na úrovni tak, jak má.
cyklista na sněhu.jpg

Vsaďte na pohodlí a funkčnost za všech okolností

Vaší prioritou by mělo být oblečení, které splní i nějaký účel. Potit se budete při každé fyzické aktivitě, kterou ze sebe vydáte, ale je dobré, aby byl váš pot zachycený v oblečení, které dýchá a je ke sportu ideální.
Funkční prádlo se postará o vše, co při pohybu potřebujete. Je praktické, všestranné a bezkonkurenčně nejlepší, o tom není pochyb. Nabídka jeho sortimentu je na vysoké úrovni, protože prodejci myslí skutečně na všechno. Vybrat si tedy můžete takové, které se hodí na vyšší fyzickou zátěž při náročnějším sportu nebo takové, které podléhá nižšímu výkonu. Záleží na vás, čemu se věnujete a které by bylo pro vás tou správnou volbou.
snowboarding.jpg

Výběr a pohodlí – na dosah ruky

Zvolit si ten správný typ oděvu, můžete hned v několika variantách. Může se jednat o spodní prádlo, nátělník, funkční tričko, ale i delší typy oblečení, jakými jsou kalhoty nebo mikiny. Poskytnou vám nejen teplo, které budete v zimě potřebovat, ale i ochranu proti nastydnutí, díky jistotě, že se všechen pot bude zaměřovat na funkční látku a nebude prosakovat ven přes oblečení. Je tedy vhodné na nošení ven, takže se nebudete muset ve vašem sportu nijak omezovat. Ceny jsou více než příznivé, kvalita na vysoké úrovni a samozřejmě se vám zaručí za to, že vám vydrží několik let.
Myslete i na správnou údržbu tohoto oděvu a pokyny, které se udávají při praní funkčního prádla. Zapomeňte tedy na aviváž a soustřeďte se na prací program při nižších teplotách a vaše oblečení vám bude sloužit řadu let.