Blog

Na otázku, po jaké ženě muži skutečně touží, koluje mnoho odpovědí, a velká část z nich bývá založená na stereotypech. Odpověď ale nemůže být přesná a jednoduchá, protože stejně jako ženy, i muži jsou různí. Vše se tedy odvíjí od preferencí a od vlastností, které muž od partnerky očekává – má být dobrou mámou dětem, a vytvářet útulné rodinné zázemí? Nebo má být muži parťačkou na jeho dobrodružstvích?

Přesto existují vlastnosti, které jistě ocení téměř každý muž, a díky kterým může mít šťastnější život i žena sama. Které to jsou?
procházka po chodníku

(Ne)pohodářka

Neustále řeší lakování nehtů, zrcátko, jak jí drží účes, a jestli se náhodou malinko nerozmazala řasenka? A bez elektřiny, fénů, mobilů, internetu a dalších vymožeností není schopná udělat ani krok? S takovou ženou se žije těžko. Pokud tedy muž nechápe partnerku jen jako módní doplněk, ale rád by s ní i něco prožil a někam vyrazil za dobrodružstvím, upřednostní jistě jiné vlastnosti. A víc než perfektní vzhled ho bude zajímat, aby si partnerka dovolenou užila alespoň tak, jako on sám. Ideálně bez neustálých výčitek a stížností.

Fyzická aktivita není nemoc

Pokud není on vyložený pecivál, jistě uvítá, když se žena k některým jeho aktivitám bude ochotná a schopná přidat. Tím nemusí být hned myšlen výstup na Mount Everest, nýbrž třeba jen odpolední procházka po okolí, plavání, nebo cyklistika.
posezení ze dřeva

Upřímnost nade vše – alespoň do určité míry

Muži většinou netouží po polovičce, která bude „mouchy, snězte si mě“, nebo která bude neustále nosit neupřímně se smějící masku. Pokud má vztah opravdu dlouhodobě fungovat, je pro obě strany potřebné, aby se upřímně vyjadřovaly k tomu, co se jim nelíbí. Rozhodně to tedy o neustálé kritice, ale jen a pouze o umění otevřeně vyjádřit, co dotyčná chce a nechce. Nakonec, koho by pořád bavilo řešit, co ta ženská vlastně chce, když svému protějšku nedá žádné vodítko?