Blog

Hledáte nové zaměstnání? Máte problémy ve stávajícím zaměstnání? Jste dlouhodobě nezaměstnaný a chcete udělat rázný krok a změnit to? Náš portál, skrz který si najdete práci a můžete jí nabídnout, bude k vám naprosto otevřený a je online k dispozici. Inzerce práce zdarma je námi nabízená služba, která vás nic nebude stát. Opravdu můžete jenom a jenom získat. Buď si můžete vybrat, že si budete hledat zaměstnání sami, na vlastní pěst nebo oslovíte agenturu, která je k tomu určená a bude váš životopis spravovat a bude vám nabízet nabídky od zaměstnavatele, kterým budete vyhovovat.

úspěch

Někdy je lepší zvolit právě hledání přes agenturu, protože někteří zaměstnavatelé nedávají ani své nabídky na internet jako takový, ale rovnou to posílají pracovní agentuře, aby jim našli vhodné adepty a oslovil je a ty se pak dostaví na pohovor. Je to velmi jednoduché a pro zaměstnavatele to je prakticky bez práce. Jakožto zaměstnanci (budoucí) nebudete muset platit za tyhle služby, protože od té služby agenturu platí zaměstnavatel. Takže vlastně na tom jenom můžete vydělat, a můžete na tom opravdu dobře získat pracovní pozici.

job

Jak napsat životopis?

Životopis je to, co vám může otevřít dveře na všechny budoucí pohovory. Právě ten člověk, který s vámi bude dělat pohovor před tím, než přijdete, si přečte váš životopis a na základě toho si už na vás udělá nějaký obrázek. Pokud váš životopis nebude vypadat strukturovaný, budou tam pravopisné chyby, bude tam chybět spoustu údajů a nebude to působit profesionálně, tak je dost možné, že vás personalista odsoudí ještě před tím, než se vůbec dostavíte osobně. Měli byste těmto věcem věnovat opravdu velkou pozornost a měli byste se snažit, abyste to napsali co nejlépe. Už na základní škole vás učili psát životopis a motivační dopis, ale ne všichni to umí. Dokonce je to i součástí maturity napsat životopis a motivační dopis. Je naprostý základ, ale spousta lidí je ze školy hodně dlouhou dobu a neví, jak na to, a navíc se doba posunula a teď se píše strukturovaný životopis než ten starý, jak tomu bylo dříve.