Blog

Nabízíme vám veškerou optimalizace, kterou vám můžeme nabídnout. V rámci optimalizace pro vyhledávače seo nabízíme několik skvělých služeb, které můžete využít k tomu, aby byla optimalizace opravdu co nejvíce efektivní. Je to například služba SEO analýzy, která zjistí, jak si stojí váš web po stránce technické a dále vám navrhneme klíčová slova, která podstatně ovlivňují míru vyhledávání na internetu, poté vám můžeme nabídnout i psaní revolučních článků, dalších tematických pr článků nebo třeba i tvorbu mikrostránky a také i tvorby v angličtině.
Dalšími možnostmi zde máte využití marketingových služeb, jako je email marketing, zbožové vyhledávače a tak dále.

struktura

Co se týče samotného copywritingu, tak vám nabízíme spoustu možností. Vyberete si SEO copywriting, web copywriting nebo reklamní sdělení v podobě pr článků. Dále můžete využít právě zmiňované vytvoření internetových stránek dle vašich požadavků nebo také vytvoření e-shopu. Ze strany grafický služeb vám můžeme nabídnout tvorbu loga, různé úpravy fotografií, připravíme vám grafiku, kterou můžete využít na potisk jakýchkoliv reklamních materiálů a vytvoříme pro vás pozvánky, jakékoliv oznámení, ale také, plakáty, vizitky a razítka, etikety, webdesign a podobně.

Překlady

Dále také nabízí překlady. Píšeme články v angličtině a ve slovenštině. Máme velmi pozitivní reference, na které se dá spolehnout, protože jsou napsané od klientů, kteří s námi jsou už řadu let a jsou spokojení s celkovou odvedenou naší službou a jde to vidět na jejich pozici ve vyhledávání.

engine

Tvorba mikro stránky
Tvorba mikro stránky = mini sites. To znamená vytvoření pětistránkového webu, ve kterém bude text, který bude vždy zaměřený na konkrétní klíčová slova. Tahle vytvořená stránka může sloužit jako prezentace vaší společnosti a můžete to použít jako další prodejní kanál. Pro nás je důležité originalita, proto napíšeme vždy originální text, který je zacílený na jedno konkrétní slovo.