Blog

V dnešní době se opravdu jen malá většina populace obejde bez hypotečního úvěru. Pro řadu lidí je jedinou možnou cestou k získání vlastní střechy nad hlavou. Prioritou je, že prostřednictvím hypotéky lze získat vyšší finanční částku a zároveň je možno i dlouhodobější splácení.

stavba

Obáváte se nebo máte za sebou negativní zkušenost ohledně žádosti o hypotéku u banky? Odrazuje vás nadměrná administrativní zátěž, a především překážkou u vás je prokázání příjmu? Není třeba si zoufat, ale vyřešit tento svízel efektivně. Jak a kde?

Podstata tkví ve volbě poskytovatele

Z mnoha důvodů se může stát, že nejste schopni prokázat váš pravidelný příjem. Netýká se jen osob, které podnikají a každoročně podávají daňové přiznání. Ocitnout se bez pravidelného a dostatečného příjmu lze i v případě dlouhodobé nemoci, při ztrátě zaměstnání, řešení situace v podobě vykonávání několika brigád na základě dohody apod.

Pomoc poskytnou nebankovní instituce, kde je reálná hypotéka bez doložení příjmu a tím tak zároveň má šanci každý žadatel. Předností je, že v tomto případě vám hypotéka bez doložení příjmu poskytne i jisté výhody. O které se konkrétně jedná?

Především samotné řešení, kdy tak máte možnost získat potřebné finanční prostředky. Dále lze získat peníze v co možná nejkratším čase, tj. do 24 hodin od podpisu smlouvy. Vše je bez administrativní zátěže. Vyplnit formulář můžete z pohodlí domova prostřednictvím on-line formuláře. Hypotéku lze splácet až po dobu třiceti let. Peníze můžete investovat do čehokoliv. V žádosti ani posléze nikde a nikomu neuvádíte účel či prokazatelné výdaje. Finanční prostředky lze použít na koupi domu, automobilu, použít na splacení pohledávek apod.

hypotéka

Benevolence v rámci schvalovacího procesu

Podmínky v tomto případě nejsou natolik striktní jako u banky. Šanci mají i ti, kteří se potýkají s nižší bonitou či případným záznamem v registru. Co je však nezbytné, aby mohla být učiněna žádost o hypotéku? V tomto případě je zapotřebí ručit nemovitostí. Pozitivní však je, že se nemusí jednat o nemovitost v osobním vlastnictví žadatele.