Blog


O obléci dětem, ale i dospělým, když venku udeří velké mrazy. Nemůžete je pustit ven jen tak. Musí se řádně obléci, aby venku v tom hrozném počasí, nenachladli. Dospělí člověk zná své tělo a ví, co si může dovolit a jak se má obléci. Rozhodně nevyleze ven jen v kalhotách a mikině, když je venku hodně pod nulou. To by šlo jen v případě, když by se přemísťoval autem a v autě si pěkně zatopil, ale když víte, že venku budete muset strávit několik hodin a vidina teplého domova vás jen tak nečeká, tak je dobré zvolit opravdu něco teplého. Dospělí člověk rozhodně sáhne po nějakém termo oblečení, aby se zahřál, anebo zvolí devold merino. Merino je velmi hřejivá látka, která se používá ve velmi chladném podnebí.

devold merino

Většina lidí co žijí v chladnějších oblastech, jí dobře znají a mají ho hodně ve svém šatníku. Ti, kteří o něm nikdy neslyšeli, se dnes něco přiučí nového. Když si vezmete některý ze spodních vrstev právě merino prádlo, určitě neprohloupíte. Bude vám krásně teplíčko a nebudete ani v nejmenším pociťovat chlad nebo vlezlou vlhkost. Toto oblečení rozhodně stojí za to. U dětí je to horší, ty by šli ven i v krátkých kalhotách a při tom venku mrzne, až praští.

devold merino

U dětí se musí dohlídnout na to, co si oblékají, aby nebyli zbytečně nemocní. Když jím koupíte některé z oblečení merinu, určitě tím neprohloupíte. Z tohoto materiálu se čije i úplně na nejmenší děti, aby byli v teple a nic je neskolilo. Například teplé a hřejivé capáčky, funkční prádlo, body, nákrčníky, ponožky a mnoho dalších věcí. U nejmenších je to hlavní kritérium, aby byli v teple. Proto sed dělají velmi teplé fusaky do kočárů a teplé hřejivé kombinézy. Dopřejte dětem stejný komfort jako sobě a nešetřete. Je to možná o trochu dražší materiál než je běžný, ale budete tak vy i vaše dítě v teple a pohodlí a to za to rozhodně stojí.