Blog

Má-li se někdo věnovat soukromému podnikání, potřebuje k tomuto mimo jiných záležitostí i sídlo, v němž by jeho firma působila. Tedy potřebuje určitou adresu, abychom byli přesnější a nikdo si ono sídlo nevykládal jako nějaké to sídlo honosné, na jakém kdysi přebývala šlechta. I když…

I když by vlastně i takové sídlo podnikatelovy společnosti mělo mít pokud možno vyšší úroveň, neměla by se pod tímto skrývat jenom nějaká pochybná ruina. A to proto, že když někdo podniká, potřebuje logicky mít klienty, a takoví klienti k němu těžko získají důvěru a budou k němu vážit své kroky, budou-li tu panovat pochybnosti o kvalitách dotyčného byznysmena.

poblíž recepce

K podnikání je tedy záhodno mít nejlépe nějaké dobře vypadající firemní sídlo na dobré adrese. Ovšem je nasnadě, že něco takového si nemůže pořídit každý, kdo se podnikání věnuje. Někdo si ho nemůže dovolit z ekonomických důvodů, někdo proto, že není vhodný objekt k dispozici, někdo považuje za zbytečné si uvázat na krk kromě své provozovny i jinou nemovitost, sloužící pomalu jenom k reprezentativním účelům…

A všem, kdo potřebují pro podnikání sídlo bez toho, aby ho reálně soustavně užívali, lze doporučit, aby si pořídili virtuální sídlo firmy Ostrava. To je totiž docela lukrativní způsob, jak získat dobrou adresu, a to bez komplikací. Sice jenom v budově jejího majitele, sice jenom s omezenou možností využívání, ale přesto se takové sídlo může hodit.

kolem recepce

Tady totiž člověku umožní získat kontaktní poštovní adresu, tady za něj budou klidně přebírat poštovní a kurýrní zásilky, o nichž ho budou informovat nebo mu je přeposílat, tady dají podnikateli možnost vyřízení kontaktů s klienty na recepci a poskytnou mu i kancelář, na čtyři hodiny zdarma a pak případně za příznivou hodinovou taxu, tady pro něj mají parkovací místo před objektem.

A firma tu tak může sídlit, aniž by tu sídlila. Což nejednou přijde vhod.