Blog

Útulné, skromné, praktické a výhodné. Přesně takové je bydlení v mobilním domě. Má své výhody a jistě také nevýhody, protože všechno má nějaké „pro i proti“. Jaké je tedy bydlení v mobilním domě? Je to reálné? A co vlastně můžete očekávat? Splníte si sen a pořídíte si vlastní dům? Bude to právě tento typ objektu?

Hledáte nové bydlení? Toužíte po vlastním domě? Chcete bydlet rychle a bez složitého vyřizování?

Celoroční mobilní domy Top-mobilnidomy jsou skvělou alternativou v bydlení pro každého, kdo si chce pořídit vlastní dům, za minimální cenu a ještě navíc s nízkými náklady na bydlení a to vše rychle a bez zbytečných komplikací.

stěhování

Každý si může vybírat ze skladových zásob, kde jsou objekty připraveny k převozu. Vybírat si můžete z použitých objektů ale také z úplně nových, luxusních i moderních. Volit můžete mezi dřevostavbou nebo klasikou. Objekt může mít interiér ze dřeva ve světlém nebo tmavším odstínu. Působí hřejivě a velice útulně.

Jsou malé, milé a praktické. Přitom v nich najdete vše, co k běžnému životu potřebujete. Součástí domu bývá také interiér a jeho výbava. To znamená, že jakmile si dům vyberete, přivezou vám ho se vším, co obsahuje, takže tam máte kuchyni, zařízenou koupelnu, záchod, sprchový kout, umyvadlo, třeba i pračku, v kuchyni ledničku, myčku, digestoř, v ložnici postele a skříně v obývacím pokoji například pohovku. To všechno je součástí ceny, která je mimochodem velice příznivá. V potaz musíme brát, že nám přivezou kompletně celý dům, ustaví a máme ho připravený k bydlení, za minimální cenu.

žena s holčičkou v posteli

Chcete bydlet efektivně, ale zároveň levně? Objekty se staví jako nízko energeticky náročné. Pořizovací cena rozhodně při výběru převažuje veškerá další pozitiva, protože je opravdu minimální za celý dům. Objekty nepotřebují základní desku, proto jsou připravené ihned k bydlení. Po převozu se ustaví, napojí se přípojky a pak už můžete bydlet. Některé z nich jdou zkolaudovat, takže v nich bydlíte úplně stejně, jako v jakémkoliv jiném obydlí.