Blog

Pokoušíte se už dlouhou dobu všemi možnými způsoby shodit přebytečné kilogramy, ale bohužel bezúspěšně? Ať děláte, co děláte, nedaří se vám shodit kila, která vaší postavě příliš nelichotí? Pak musíte přijít na kloub tomu, co jste během vaší diety dělali špatně a takových chyb se pro příště vyvarovat. Během shazování přebytečných kilogramů je totiž důležité dodržovat určité zásady, které vám pomohou zbavit se nevzhledných faldíků a tukových polštářků. Jak zhubnout vám poradí BMIkalkulačka.cz a díky tomu tak konečně budete moci dosáhnout vaší vysněné hmotnosti. Nesnažte se dostat na vaši vysněnou váhu příliš rychle, mohlo by se vám to vymstít a efekt by mohl být dokonce opačný. Můžete si také na online kalkulačce vypočítat váš aktuální BMI, tedy index hmotnosti a zjistit tak vaši ideální váhu.pár kilo navíc
Důležité je dodržování konkrétních zásad,které vám zajistí plynulé a pozvolné ubývání na váze. Neměli byste se tedy snažit shodit během krátké doby hodně kilogramů , to by mělo následně spíše opačný efekt, kdy byste následně mohli přibrat ještě víc. Jedná se o tzv. jojo efekt. Základem je zdravý životní styl v několika ohledech, tedy nejen ve stravování, ale také v dalších oblastech. A právě na tyto oblasti byste se také během vašeho hubnoucího režimu měli zaměřit.zdravý pohyb Mezi důležité faktory, které v pozitivním slova smyslu ovlivňují nastartování metabolismu a toužený pokles hmotnosti patří především dostatek pohybové aktivity, dostatečný příjem tekutiny, ideálně čisté neperlivé vody a také dostatek kvalitního spánku.
Další důležitou zásadou je také vyvarování se toho, že budete hladovět. Naopak začněte jíst častěji v menších porcích a žádoucí efekt v podobě úbytku hmotnosti se dostaví. Důležitá je také trpělivost, protože všechno nejde hned, a tak rychle, jak byste si možná představovali.