Blog

Chcete rozzářit dětské oči a tím pádem i dětský pokojíček vašeho dítěte? Není nic krásnějšího, než radostné dítě. A to teprve, když ho uložíte do nádherně vykresleného povlečení s jeho oblíbenými hračkami. Povlečení mašinka Tomáš Masinka-tomas rozesměje každé dítě. Je veselé a mašinka se jen směje. Vaší ratolesti se bude nádherně usínat a ráno vám bude třeba vyprávět sny o tom, jak cestovalo s mašinkou do světa. Dětské fantazii se meze nekladou a vy ji můžete vyšperkovat ještě více a motivovat třeba i dětským povlečením do postýlky anebo už do velké postele, na kterou ustelete i prostěradlo s mašinkami. Dětský pokojíček by měl splňovat všechny atributy pro pobyt potomka o samostatnosti. Takže by měl být hlavně bezpečný pro jeho hry a společné hry s kamarády.

dětské hry

Měl by mít dostatek prostoru na hraní, tudíž není třeba ho zastavovat zbytečnými kusy nábytku. Důležité jsou volné prostory, kam by se dítě mělo naučit své hračky ukládat – ať to jsou malé nízké skříňky se zakulacenými rohy nebo pytle či vaky pověšené tak, aby na ně dítko dosáhlo.

Ale především by měl být dětský pokojíček útulný a veselý, aby se dítěti v něm dobře pobývalo a působil na jeho dětskou dušičku příjemně. A to můžete docílit i barevnými polštářky, které lze zkombinovat s ložním povlečením. Zakupte několik oboustranných polštářků a oblečte je také do veselého povlečení s oblíbenou usměvavou mašinkou. Vše je vyrobeno s pečlivostí pro dětskou pokožku, a to že sto procentní bavlny. Cestujete s malými dětmi? Přihoďte jim do batůžku i mašinku Tomáše cestovní polštářek.

pohádka před spaním

Mašinka Tomáš je bude provázet po část jejich dětství a možná, když budou uléhat pod povlečení s mašinkou, budou se jim zdát něžné sny, které přísluší dětské duši. Fantazie je unese do světa kouzel, kde se budou projíždět na mašince Tomáš a stanou se z nich nerozluční kamarádi.

Mašinka Tomáš ohlídá jejich báječné sny …