Blog

O některých věcech se dá bez problémů říci, že nám nechyběly, dokud jsme je nepoznali. Poté, co jsme objevili jejich existenci, už není možné bez nich fungovat. Takovou drobností a velkými možnostmi jsou i uzavíratelné polyethylenové (igelitové) sáčky.

sáček s kořením

  • Jejich možnosti uvítáme především tam, kde je nutné zabránit vniknutí vlhkosti a je také nutné opakovaně obal otevírat a uzavírat.

Zip sáčky http://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack s posuvným jezdcem nacházejí své místo

  1. u sběratelů různých kartiček – dávají možnost uchovávat své sběratelské trofeje v naprostém bezpečí. Toto řešení je výhodné i pro cestování například na burzy a výstavy. Máte totiž jistotu, že se ke kartičkám nedostane vlhko.
  2. u hráčů karetních her – karty se nepoztrácí ani doma a ani na cestách.

Takzvané zip sáčky nacházejí své uplatnění i v obchodech se sortimentem drobného charakteru. Většinou se bez nich neobjedou prodejny s korálky, drobnou bižuterií, galanterními pomůckami. Vítané jsou i v obchodech technického zaměření. Například v prodejně, která se zabývá různými druhy těsnění nebo prodejem šroubů.

Problémům je dobré předcházet

Opakovaně uzavíratelné zip sáčky se vyrábějí ve dvou základních variantách. S otvorem a bez otvoru. Zákazník si tak může vybrat podle svého uvážení, která varianta je pro něho tou pravou. Odolné a vysoce kvalitní plastové zip sáčky jsou v nabídce ve třinácti různých velikostech.

sáček připravený na nákup rybářských háčků

  • Je tedy možné je využít například i na oblečení, módní doplňky, šátky.
  • Tato možnost je výhodná nejen pro zásilkové i kamenné obchody, ale i pro využití v domácnosti.

S uzavíratelnými sáčky máte totiž jistotu při cestě na dovolenou nebo služební cestu, že vás po příjezdu do cílové destinace nebude čekat žádné nepříjemné překvapení v podobě opalovacího krému nebo pěny na holení mezi oblečením.