Blog


Chcete si užít svůj volný čas? Chcete se důkladně odreagovat a alespoň na chvíli přestat myslet na práci? Toužíte po společné akci se svými přáteli nebo rodinou? V tom případě nesmíte minout laserovou arénu v Praze, protože právě lasergame vám právě přijde vhod.

billboard-right

Když chcete mít jistotu, že ve zvolený čas bude aréna jenom vaše, tak neváhejte a rezervujte si svůj termín na webových stránkách centra. To je ideální způsob, jak se pojistit, abyste nemuseli čekat, až na vás vyjde řada. Navíc, na webu si můžete zakoupit i dárkový poukaz na akci, takže jestliže si lámete hlavu nad tím, co dát svým milým pod stromeček anebo k narozeninám, tak právě takové zážitky jsou ta nejlepší volba, protože zážitky se nikdy neomrzí a vzpomínky na ně zůstanou.
Na místo můžete pohodlně dojet autem bez strachu o zaparkování – můžete využít jak vlastní parkoviště laserové arény, tak parkoviště v přilehlém obchodním domě. Nicméně dobré spojení je zde i hromadnou dopravou.

DSC_0200

A nyní už k samotné hře. Na začátek je jistě dobré říct, že je to hra pro všechny, bez rozdílu věku či pohlaví. Stačí, když vám dělá dobře legrace a napětí a je jisté, že si to celé skvěle užijete. Navíc, trocha pohybu nikomu neuškodí a věřte tomu, že tahle hra vám rozproudí krev v žilách. Můžete si tak užít pořádnou dávku adrenalinu, který vás jistě nenechá stát stranou a vyburcuje vás k pořádným výkonům. Nicméně není třeba se bát – laserové pistole jsou naprosto neškodné a nijak vás ani vaše okolí neohrozí. Potřebujete je jedině k tomu, abyste s nimi zasáhli své soupeře do speciální vesty se senzory, která vám započítá vaše skóre.
Máte na výběr z jedenácti herních módů a dvou úžasných arén. Takže ať už se pustíte do ruin k legendárním Aztékům anebo do tajemného labyrintu, tak se budete skvěle bavit. Jak při hře, tak i po ní – v přilehlém baru, který je vám plně k dispozici.