Blog

Myslím si, že zvířata má opravdu každý rád. Proto jsem si také řekla, že každý člověk by měl vyrůstat také hlavně s nějakým zvířátkem, pokud to tedy jde. Protože jsem slyšela, že když lidé vyrůstají z nějaké zvířátkem, tak potom jsou také více klidnější a také dokonce zdravější. Prý lidé, kteří vyrůstají se zvířaty, tak potom trpí méně na různé alergie. Nevím, ale podle mého názoru je tohle pravda, protože já jsem vyrůstala se dvěma psy a jednou kočkou a musím uznat, že vůbec nemám žádnou alergii. Těší mě to a jsem také za to ráda, protože vždycky jsem si přála mít jako malé dítě a nějaké zvíře.

Máme doma papoušky.

Navíc jsem ale nemusela vůbec nikdy nikoho přemlouvat, protože moji rodiče vždycky také chtěli mít nějaké zvíře. Takže jsem byla překvapená, když moji rodiče domů pořídili dva pejsky a kočku. Tohle byl asi sen každý každého dítěte, protože mi řekněte, které dítě by nebylo rádo, kdyby přišli rodiče a pořídili jim zvíře, jaké by chtěli. Jednoduše ráj! Takže jsem byla překvapená, že tohle štěstí jsem zrovna prožívala já. A nyní už mám vlastní dům a vlastní rodinu a jsem ráda, že i můj přítel má rád zvířata. Já jsem vždycky chtěla mít velkou zahradu, kde bych chovala kozy a ovce.

Na vesnici máme hodně ptáčků.

A také mě potěšilo, když můj přítel k narozeninám pořídil jednu ovci a dvě ovečky. Opravdu jsem byla překvapená, protože tohle jsem od něj nečekala. Abych byla upřímná, tak od přítele jsem spíše očekávala něco jako třeba prsten nebo náhrdelník, ale ne nikdy zvíře. Takže mě to překvapilo a zároveň dojalo, protože zvířata mám opravdu moc ráda. A jaké je vaše oblíbené zvíře? Já miluji psy a kočky, stejně tak, jak jsem s nimi vyrůstala. Opravdu mě těší, že jsme z rodiny, která miluje zvířata a vždy jsme doma měli nějakého chlupáče. Nyní mám se svou rodinou doma tři papoušky, kteří jsou úžasní a je s nimi veliká zábava.